Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

500 МКД

Големина: 44

Бренд: енџел

Град: Скопје

Материјали: мешавина

Ознаки: енџел

Додадено: 19.4.2020

Прегледи: 380

2

Многу убав фустан, еднаш облечен одозгора е како кошула од лесен матерјал што не се гужва, долниот дел е од трико и се шири, одговара за 44 бр. Може и 42 поголемо, купен многу поскапо

elenacvet

32
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

5