Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летен Комбинезон
Летен Комбинезон Летен Комбинезон

Летен Комбинезон

500 МКД

Големина: S

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: ///

Ознаки: bel kombinezon

15
0

Комбинезонот е облечен еднаш, исто е како нов. Комфорен е и материјалот не е крут. Прерамките се подесуваат. За било какви информации исконтактирајте ме во порака.

Додадено: 25.4.2020 Прегледи: 355

Bozhla

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

73