Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустанче
Фустанче Фустанче Фустанче Фустанче

Фустанче

350 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ----

Додадено: 26.4.2020

Прегледи: 124

0

Преубаво фустанче-тиролка, материјалот дезениран, моделот уз тело женствен, не се тегне, има постава, M/L величина димензии гради-48 струк-40 должина-93

VioletaS

255
0

Членот го следат

144

Членот ги следи

8