Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Костим Продавам оригинал женски Адидас тренерки
Продавам оригинал женски Адидас тренерки
Продавам оригинал женски Адидас тренерки Продавам оригинал женски Адидас тренерки Продавам оригинал женски Адидас тренерки Продавам оригинал женски Адидас тренерки Продавам оригинал женски Адидас тренерки

Продавам оригинал женски Адидас тренерки

1800 МКД

Бренд: адидас

Град: Охрид

Материјали: еластин памук

Ознаки: тренерки женски адидас нови

0
0

Тренерките се купени 5000 ден,ги продавам за 1800 ден бидејќи ми се мали.Долните се носени само еднаш,додека горната можеби десетина пати.Материјалот е преубав со еластин е,бројчето е Л ама одговара за М

Додадено: 28.4.2020 Прегледи: 152

Peperutkaxx

39
2

Членот го следат

70

Членот ги следи

18