Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara Novo***
Zara Novo*** Zara Novo***

Zara Novo***

800 МКД

Големина: 40

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: zara

5
0

Na mantilot pisuva S. No odgovara za 40.Inaku e nov. Bez kais. Taka labavo se nosi

Додадено: 29.4.2020 Прегледи: 262

sara1976

9
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0