Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани На навлекување Две исти фустанчина со етикета
Две исти фустанчина со етикета
Две исти фустанчина со етикета Две исти фустанчина со етикета Две исти фустанчина со етикета Две исти фустанчина со етикета

Две исти фустанчина со етикета

250 МКД

Големина: 46

Град: Прилеп

Материјали: -----

Ознаки: ----

1
0

Две исти фустанчина нови со етикета XL/XXL величина, горниот дел е памук ликра, долниот платно, еден 250 двата 400

Додадено: 4.5.2020 Прегледи: 177

VioletaS

226
0

Членот го следат

143

Членот ги следи

7