Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Namalen - 480 den. /36
Namalen - 480 den. /36

Namalen - 480 den. /36

480 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: fustan фустан

1
0

Preubav, kupen i voopshto ne e nosen. Odgovara na golemina 36. Materijalot e mazen, lesen i mnogu ubavo pagja. Namalwn -20%. Cenata e fiksna, bez razmeni.

Додадено: 7.5.2020 Прегледи: 220

Tanja123

71
0

Членот го следат

77

Членот ги следи

12