Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
GUESS Dress
GUESS Dress GUESS Dress GUESS Dress

GUESS Dress

500 МКД

Големина: L

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: elastin viskoza

Ознаки: brend

4
0

Fustan od guess od ubav materijal dolg do nad kolena broj L.Napred e ukrasen so svetkavi lepenki,kvaliteten !

Додадено: 8.5.2020 Прегледи: 311

SuperNova

79
0

Членот го следат

260

Членот ги следи

37