Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Нови панталони со етикета-Намалено 250/400
Нови панталони со етикета-Намалено 250/400
Нови панталони со етикета-Намалено 250/400 Нови панталони со етикета-Намалено 250/400 Нови панталони со етикета-Намалено 250/400

Нови панталони со етикета-Намалено 250/400

250 МКД

Бренд: ..

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

Нови панталони со етикета останати од затворен бутик. Панталоните се со тигрест дезен и материјал кој е мек и пријатен со ликра и растеглив. Во горниот дел има врвка во вид на каиш, а надолу лесно паѓаат. Не се широки во долниот дел. Број М/L.

Додадено: 12.5.2020 Прегледи: 118

anna888

12
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

11