Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Стандард фустанче
Стандард фустанче

Стандард фустанче

300 МКД

Големина: M

Бренд: не знам

Град: Крива Паланка

Материјали: pamuk

Ознаки: black dress

Додадено: 18.5.2020

Прегледи: 155

1

Преубав црн фустан на долги ракави и со спуштени рамења. Должината e до колена.

ivonchi95

59
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

3