Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cvetno letno fustance
Cvetno letno fustance Cvetno letno fustance

Cvetno letno fustance

500 МКД

Големина: 38

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: xxxxx

Ознаки: cvetenfustan

Додадено: 25.5.2020

Прегледи: 275

3

M velicina. Udoben materijal, obleceno 1-2x. Brend: Pull&Bear.

TeodoraB

8
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

0