Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА
VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА

VINTAGE W.A.M TRICOTS БЛУЗА

900 МКД

Големина: S

Бренд: w.a.m tricots

Град: Скопје

Материјали: 30% акрил 70% памук

Ознаки: vintage wamtricots

Додадено: 3.6.2020

Прегледи: 192

0

SIZE: S МЕРКИ : Должина - 60cm ××××××××Ширина - 55cm ××××××××Ракави - 50cm (НАЈКОНКРЕТНО ШТО МОЖЕ) ---------------------------------------------------------------I CONDITION : 10-10 ---------------------------------------------------------------I ЦЕНА : 900ден ---------------------------------------------------------------I I I \/ Уште една W.A.M Tricots блузичка произведена во Западна Германија. 🇩🇪 Стандардниот бленд 70% памук и 30% акрил во склоп со маслинесто зелена боја. Избледен tag. Ќе речам рани 80-ти.⏮ #zdravjetoistilotpredse #vintagesweatshirt

brakjata.

3
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0