Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Свилено фустанче
Свилено фустанче Свилено фустанче Свилено фустанче Свилено фустанче

Свилено фустанче

400 МКД

Големина: 38

Бренд: ...

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

Додадено: 7.6.2020

Прегледи: 215

3

Свилено фустанче за жешкото лето. Лесно и пријатно за носење. Иако деколтето е длабоко пресечено, сепак не открива многу. Величина М Цена 400 ден.

Steffaniii

60
0

Членот го следат

57

Членот ги следи

0