Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Панталони Фармерки Нови маслинести фармерки со етикета
Нови маслинести фармерки со етикета
Нови маслинести фармерки со етикета Нови маслинести фармерки со етикета Нови маслинести фармерки со етикета Нови маслинести фармерки со етикета Нови маслинести фармерки со етикета

Нови маслинести фармерки со етикета

200 МКД

Бренд: m.h jeans

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: m.hjeans mihjeans etiketa novi farmerki

Додадено: 9.6.2020

Прегледи: 252

0

Нови со етикета фармерки/пантлалони. Бојата им е како темно маслинесто кафеава. Брендот е британски како што изгуглав, MiH Jeans (M.H Jeans) Се гледа дека се квалитетни и се разбира може да се пробаат без проблем. Линијата е фактички осветленост на бојата од долгото стоење.. Имам три пара: 1) 200 денари Бидејќи има линија под задниот џеб се гледа на слика 2 и 5 Должина: 104cm Појас: 36cm Колкови: 49cm 2) 200 денари Бидејќи има линија под задниот џеб се гледа на слика 2 и 5 Должина: 105cm Појас: 39m Колкови: 49.5cm 3) 200 денари Бидејќи има линија под задниот џеб се гледа на слика 2 и 5 Должина: 103cm Појас: 36,5cm Колкови: 48cm

ButikRita

16
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

26