Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Широк фустан со тигар
Широк фустан со тигар
Широк фустан со тигар Широк фустан со тигар Широк фустан со тигар Широк фустан со тигар

Широк фустан со тигар

200 МКД

Бренд: cool girl paris

Град: Кавадарци

Материјали: полиестер памук

Ознаки: широк тигар летен фустан

5
0

Прекрасен широк фустан со бел тигар и од напред и од назад, има петелки како очи. Интересни ракави што паѓаат и дизајн напред што привлекува внимание. Должината е одприлика до коленото, но ако носете каиш може да биде пократко. Материјалот е лесен и совршен за лето. Сл. 4: Не е ништо оштетено, така фабрички е средното златна боја. Големина: Стандард, одговара за повеќе големини. Кондиција: 4/5

Додадено: 12.6.2020 Прегледи: 114

sonceto

5
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

63