Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

700 МКД

Големина: 40

Бренд: nn

Град: Куманово

Материјали: saten

Ознаки: nn

Додадено: 25.6.2020

Прегледи: 177

1

Eleganten fustan od saten. Sien po naracka, nosen samo ednas na svadba. Prekrasna sara, nad kolena, so remce pletenka pod gradite. Za poveke merki pisete mi.

Micimeci

4
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0