Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Корсет Нов оригинал Guess корсет
Нов оригинал Guess корсет
Нов оригинал Guess корсет Нов оригинал Guess корсет Нов оригинал Guess корсет Нов оригинал Guess корсет

Нов оригинал Guess корсет

1600 МКД

Големина: S

Бренд: guess

Град: Битола

Материјали: faux leather

Ознаки: xxxx

2
0

Потполно нов оригинал Guess корсет, воопшто не е облечен, го продавам бидејќи не е мој стил 🙂 Купен 50 €.

Додадено: 26.6.2020 Прегледи: 110

maricka

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

7