Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Guess originals
Guess originals Guess originals Guess originals

Guess originals

850 МКД

Големина: M

Бренд: guess

Град: Охрид

Материјали: likra

Ознаки: nov guesw guess

Додадено: 8.7.2020

Прегледи: 229

1

Нов фустан Guess. Одговара на повеќе величини бидејќи содржи ликра. Погоден и за свечености.

zana1992

57
1

Членот го следат

45

Членот ги следи

85