Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova -ZARA
Nova -ZARA Nova -ZARA Nova -ZARA

Nova -ZARA

400 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: novo

0
0

Interesna bluza od Zara vo siva nijansa so diskretni svetki, dobiena na podarok, no ne e moj stil

Додадено: 17.7.2020 Прегледи: 122

Emili280678

81
2

Членот го следат

33

Членот ги следи

22