Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: фустан

5
0

Фустан тренд и убав модел величина одприлика М повелете димензии должина 118cm ,ширина од пазува до пазува 48cm.Носен еднаш одлично сочуван.

Додадено: 18.7.2020 Прегледи: 146

Kupi*online

41
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

0