Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Letno casual fustanche
Letno casual fustanche Letno casual fustanche Letno casual fustanche Letno casual fustanche

Letno casual fustanche

300 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: casual fustan cute crno

Додадено: 19.7.2020

Прегледи: 199

1

Letno, lesno, crno fustanche do kolena so mali beli tochki. Neoshteteno :)

Vintagelover

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1