Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cveten Fustan
Cveten Fustan Cveten Fustan

Cveten Fustan

200 МКД

Големина: M

Бренд: mohito

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: cveten fustan

7
0

Cveten Fustan. Materijal poliester. Marka Mohito. Velicina M, no odgovara I na pomalo L. Dolzina 85 cm, shirina 40 cm. Dolzina na rakav 42 cm, shirina na rakav 14 cm. Cena 200 den.

Додадено: 26.7.2020 Прегледи: 100

SMA215

89
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

102