Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Здолниште
Здолниште Здолниште

Здолниште

500 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: polyester pvc

Ознаки: сукња мини здолниште зелена

Додадено: 29.7.2020

Прегледи: 128

0

Сукњата е скоро нова, носена е само 2-3 пати. Наменета е за вечерни комбинации, кратка е и тесна. Одлична состојба, како нова е. Бојата е малку поразлична од сликата, темно маслинесто - зелена е.

angelche

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1