Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан FERVENTE
Фустан FERVENTE

Фустан FERVENTE

600 МКД

Големина: 38

Бренд: fervente

Град: Радовиш

Материјали: полиестер

Ознаки: фустан

Додадено: 3.8.2020

Прегледи: 147

1

Не се гужва. Патент на грбот. Има еластин. Облечен само еднаш на свечена пригода.

_mycloset_

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4