Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Pliz dolg fustan
Pliz dolg fustan Pliz dolg fustan Pliz dolg fustan Pliz dolg fustan Pliz dolg fustan

Pliz dolg fustan

200 МКД

Големина: 36

Бренд: hennes collection

Град: Скопје

Материјали: pliz

Ознаки: crn

Состојба: многу добра

Додадено: 10.8.2020

Прегледи: 233

3

Plishan dolg fustan, so shlic od napred, otvor 50 cm. Dolzina na fustan merena od ramo e 132 cm. Dolzina na fustan merena od pazuvi e 111 cm. Shirina od pazuva do pazuva: 37 cm. Struk: 35 cm. Fustanot ima likra. 90% polyester, 10 % elastin, crna boja. (HENNES collection). Golemina: 36.

Medine

15
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

6