Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Нов долг фустан ***500***
Нов долг фустан ***500***
Нов долг фустан ***500***

Нов долг фустан ***500***

600 МКД

Големина: M

Бренд: zdlcolection

Град: Битола

Материјали: ....

Ознаки: ефтино нов долг фустан

7
0

Фустанот е нов ни еднаш не е облечен, го купив без да го пробам и испадна дека ми е голем. За сега овој период е супер, па и за цела есен. Цена на пола од што е купен.

Додадено: 18.8.2020 Прегледи: 229

Avgust-Ina

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

11