Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maski sorc
Maski sorc Maski sorc Maski sorc

Maski sorc

200 МКД

Големина: XXL

Бренд: shark one

Град: Виница

Материјали: poliester

Ознаки: шорцеви sorcevi maski sorc шорц

0
0

Novi maski sorcevi. Velicina 2XL. Neotpakuvani so etiketa - se prodavaat bidejki se mali. Modelot e ist kako plavite na slikata. Materijalot pisuva deka e poliester: 1. vodootporen 2. brzo se susi 3. lesen 4. anti pesok

Додадено: 19.8.2020 Прегледи: 66

Simona**

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0