Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan Phard
Fustan Phard Fustan Phard

Fustan Phard

650 МКД

Големина: M

Бренд: phard

Град: Скопје

Материјали: elastin pamuk

Ознаки: phard

Додадено: 20.8.2020

Прегледи: 206

3

Dolf svetkav fustan od Phard. Pamucen,so svetki. Velicina M,no odgovara i na S. Ja sledi linijata na teloto,ima elastin vo svojot sostav,rastegliv e. Platen skapo,italijanski brend. Cenata e simbolicna

RebeccA123

81
0

Членот го следат

84

Членот ги следи

0