Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални -50% на втор артикл
-50% на втор артикл
-50% на втор артикл

-50% на втор артикл

Подари

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: popust

1
0

За секој купен артикл, добивате 50% попуст на вториот поевтин артикл.

Додадено: 26.8.2020 Прегледи: 108

martint95

11
0

Членот го следат

53

Членот ги следи

0