Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза Блуза

Блуза

350 МКД

Големина: 40

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: транспарентна

Ознаки: блуза транспарентна розе цветови

7
0

Нова блуза, транспарентна, светло розева. Величина L.

Додадено: 12.9.2020 Прегледи: 151

SaraAbaz

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

7