Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
BSB Dress
BSB Dress BSB Dress

BSB Dress

650 МКД

Големина: M

Бренд: bsb

Град: Битола

Материјали: dress

Ознаки: black bsb dress mini fashion

Додадено: 13.9.2020

Прегледи: 139

0

BSB mini black dress Паднати рамења, мини фустанче Купено од Солун, носено еднаш за посебна пригода и необлечено од тогаш.

Milena182

20
1

Членот го следат

38

Членот ги следи

2