Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Nov fustan vel.36/38/40✔Razmeni
Nov fustan vel.36/38/40✔Razmeni
Nov fustan vel.36/38/40✔Razmeni Nov fustan vel.36/38/40✔Razmeni

Nov fustan vel.36/38/40✔Razmeni

700 МКД

Град: Кочани

Материјали: cipka

Ознаки: s/m/l fustan 36/38/40 nov violetov

Додадено: 19.9.2020

Прегледи: 105

0

Nov preubav fustan. 💞Odgovara na vel.do malo L.odnosno 40. Povelete dimenzii 💜Širina na gradi do 52/3cm. 💛Dolžina 93cm. 💗Razmena 800den.

garderoba5

207
0

Членот го следат

105

Членот ги следи

105