Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

600 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: .........

Ознаки: мини црн ролка фустан

0
0

Нов црн мини фустан со ролка и долги ракави. Не е користен, нов е. Величина 38/М.

Додадено: 19.9.2020 Прегледи: 107

SaraAbaz

4
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

7