Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА
НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА
НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА

НОВА! УНИКАТНА ДРВЕНА МАСА

300 МКД

Бренд: handmade

Град: Скопје

Материјали: дрво

Ознаки: маса дрво рустика нова handmade

0
0

НОВА МАСА - Модел број 1. Изработуваме уникатни парчиња мебел, нема две исти :))) За сите што сакаат да бидат УНИКАТНИ! Дрвена маса со стакло во средината, во рустикален стил ** НИСКА - ВО ТУРСКИ СТИЛ - 173 x 62 x 34 За повеќе информации пишете ми во порака - НИЗ ЦЕЛА МК -

Додадено: 22.9.2020 Прегледи: 131

NenaMj

102
0

Членот го следат

85

Членот ги следи

27