Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустанче- Bershka
Фустанче- Bershka Фустанче- Bershka Фустанче- Bershka

Фустанче- Bershka

250 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ---

Додадено: 27.9.2020

Прегледи: 145

1

Кратко фустанче, памучно, на брендот Bershka M величина, со ластиче кај струкот димензии гради-45 струк-38 должина под струк-40

VioletaS

258
0

Членот го следат

142

Членот ги следи

8