Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozna jakna so krzno.
Kozna jakna so krzno. Kozna jakna so krzno. Kozna jakna so krzno. Kozna jakna so krzno.

Kozna jakna so krzno.

1500 МКД

Големина: M

Бренд: verapelle

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza

9
0

Kozna jakna vo top sostojba. Crna boja . M

Додадено: 30.9.2020 Прегледи: 180

veki19

59
1

Членот го следат

48

Членот ги следи

9