Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустанче-Karina
Фустанче-Karina Фустанче-Karina Фустанче-Karina Фустанче-Karina

Фустанче-Karina

300 МКД

Големина: 38

Бренд: karina

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ---

Додадено: 1.10.2020

Прегледи: 114

1

Фустанче Karina, S/М величина, скоро ново, материјалот ни танок ни дебел, има малку растегливост димензии гради-44 струк-39 должина-95

VioletaS

258
0

Членот го следат

142

Членот ги следи

8