Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко Diesel сако-јакна
Diesel сако-јакна
Diesel сако-јакна Diesel сако-јакна Diesel сако-јакна Diesel сако-јакна Diesel сако-јакна

Diesel сако-јакна

850 МКД

Големина: XL

Бренд: diesel

Град: Скопје

Материјали: шушкавец

Ознаки: сако

0
0

Diesel модел сако материјал како јакна ХЛ. Бојата е црна. Шушкав материјал (не шушка многу е мек ) не се гужва а се превиткува во торбичка со патент за носење во ташна и лесно складирање. Бројот е 48 или ХЛ по димензиите на дизел а одговара на 44 -46

Додадено: 2.10.2020 Прегледи: 82

crvenkapa

226
0

Членот го следат

437

Членот ги следи

12