Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi Xl
Novi Xl

Novi Xl

550 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamuk

3
0

Novi vooposto ne noseni poradi zgresen broj pisuva l no odgovaraat na xl ili xxl

Додадено: 5.10.2020 Прегледи: 140

Strongggg

9
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

1