Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna

Jakna

1300 МКД

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: xxxxxxx

Ознаки: xxxxxxx

3
0

Jaknata e nosena samo edna sezona i e skros socuvana. Velicinata e S no odgovara i na M

Додадено: 16.10.2020 Прегледи: 108

Matejaaaaa

11
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

5