Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi Adidas Trenerki
Novi Adidas Trenerki Novi Adidas Trenerki Novi Adidas Trenerki Novi Adidas Trenerki

Novi Adidas Trenerki

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: pink

5
0

Novi malku noseni bledo rozevi trenerki Adidas. Pamucni mnogu prijatni. Kupeni letovo na popust 3600 denari. Golemina M

Додадено: 17.10.2020 Прегледи: 123

MickeyMouse

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0