Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ретро фустан
Ретро фустан Ретро фустан Ретро фустан Ретро фустан

Ретро фустан

350 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: полиестер poliester

Ознаки: fustan print фустан шарен leten

Додадено: 17.10.2020

Прегледи: 203

2

Летно фустанче со ретро шари. Има каивче и ластик на половината. Одлично сочуван, состојба 10/10. Големината е М, но веројатно би можело и со L.

Ritual^Spirit

1
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

13