Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Мажи Џемпер НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер
НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер
НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер

НАМАЛЕНО!-ОРИГИНАЛ Tommy Hilfiger машки џемпер

500 МКД

Големина: L

Бренд: tommy hilfiger

Град: Скопје

Материјали: 100% памук

Ознаки: tommyhilfiger бренд

2
0

Оригинал Tommy Hilfiger џемпер без знаци на користење! Одлично сочуван екстра квалитет. Цена фиксна: 600ден

Додадено: 26.10.2020 Прегледи: 141

atanasovskatat

21
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

16