Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Плетени
Плетени Плетени

Плетени

600 МКД

Големина: 40

Бренд: наметки

Град: Велес

Материјали: плетен

Ознаки: сив

0
0

Преубави џемпери, секој по 600 2 заедно 1000 ден.

Додадено: 28.10.2020 Прегледи: 133

green123

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

5