Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

100 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: ...

Ознаки: ...

Додадено: 31.10.2020

Прегледи: 176

0

Продавам фустан речиси нов, црн со принт врзани црвени цветови. Величина S. Цена 100 денари. Чевли кожни Biana без мана само неколку пати ставени број 38 цена 400 денари.

Kike26

18
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

0