Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВА БУНДА
НОВА БУНДА НОВА БУНДА

НОВА БУНДА

2000 МКД

Големина: M

Бренд: бунд

Град: Штип

Материјали: крзно

Ознаки: бунда етикета нова крзно

2
0

Продавам нова бунда никогаш не е носена !!! Бундата е со етикета и ја продавам поради погрешен број... Величина М , одговара и на Л . Бундата е многу убава и убаво лежи на телото. Праќам по карго !

Додадено: 10.11.2020 Прегледи: 107

MarijaGoceva

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

9