Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fotelja
Fotelja

Fotelja

499 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: .... ..... ....

Ознаки: ..... ..... ....

1
0

Se prodava fotelja.Kako sto e prikazano na slikata isprljana e megjutoa e apsolutno stapilna za sedenje zatoa se prodava po niska cena.So prekrivka se prikrivaat flekite.Dimenzii 78×94 Potreben e prevoz i lugje za tovarenje.

Додадено: 12.11.2020 Прегледи: 153

Шопингхоличарка

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

62