Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Елегантен бел фустан
Елегантен бел фустан
Елегантен бел фустан

Елегантен бел фустан

500 МКД

Големина: S

Бренд: не знсм

Град: Струмица

Материјали: памук

Ознаки: фустан

Додадено: 26.11.2020

Прегледи: 95

0

Елегантен фустан за работа или слава. Никаде не е оштетен.

blueangel10

15
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

34