Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustan
Zara fustan Zara fustan Zara fustan

Zara fustan

450 МКД

Големина: XS

Бренд: zara

Град: Крива Паланка

Материјали: pamuk

Ознаки: cveten

Додадено: 5.12.2020

Прегледи: 273

2

Нов поставен фустан од Зара. Воопшто не е носен. Величина С/ХС. Еве димензии: Celosna dolzina 90cm Pazuvi 31,5 cm Gradi 31cm Polovina 33,5 cm Kolkovi 37 cm

ivonchi95

70
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1