Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LIU JO
LIU JO LIU JO LIU JO LIU JO

LIU JO

700 МКД

Големина: 38

Бренд: liu jo

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: brend

2
0

Farmerki od liu jo,klasicen model ,ni tesni ni shiroki,so mal procent na elastin,odgovaraat na broj 38.Pozadi na dzepcinjata se so cirkoni,za dimenzii vo inbox

Додадено: 29.12.2020 Прегледи: 159

SuperNova

81
0

Членот го следат

260

Членот ги следи

37